Odeabank İhtiyaç Kredisi

Günümüzde ihtiyaçlarımızı karşılamak için en iyi yollardan birisi de ihtiyaç kredisi olmaktadır. Ekonomik şartların zorlaşması ile insanlar bu alanda farklı yollar aramaktadır. Yaşadıkları zorluklardan da bir nebze kurtulmak ve anlık ihtiyaçları karşılamak için en iyi yol ihtiyaç kredisi olmaktadır. Odeabank ihtiyaç kredisi de bu noktada sıklıkla araştırılmaktadır.

Odeabank Vade Oranları
Odebank ihtiyaç kredisi sunarken tabii ki devletin verdiği kurallara bağlı kalmaktadır. Bu noktada devletin verdiği sınırlardan daha fazla vade seçeneği sunamamaktadır. Banka bu noktada;
50 Bin TL’ye kadar olan ihtiyaç kredisi çekimlerinizde 36 aya kadar yani 3 yıla kadar vade seçeneği sunmaktadır.
50 bin TL ile 100 bin TL arasında kalan tutarlarda çekim yaptığınızda vade sayısı azalmakta ve 24 aya yani 2 yıla düşmektedir.
Son olarak 100 bin TL ve üstü bir çekim yaptığınızda maksimum 12 ay yani 1 yıl vade seçeneği sunabilmektedir.
Firma en fazla da 250 bin TL ihtiyaç kredisi vermektedir. 250 bin TL için de en az sunduğu vade sayısı 12 ay olmaktadır. BDDK’nın belirlediği kurallardan dolayı daha fazla vade seçeneği sunamamaktadır.

Reklam

Odeabank İhtiyaç Kredisi

Odebank Faiz Oranları
Odebank ihtiyaç kredisi araştıranların tabii ki akıllarına gelen ilk nokta faiz oranları olmaktadır


Odebank Faiz Oranları
Odebank
ihtiyaç kredisi araştıranların tabii ki akıllarına gelen ilk nokta faiz oranları olmaktadır. İnsanlar bankanın ne kadar faiz alacağını merak etmektedir. Banka ortalama olarak %4,99 faiz istemektedir. Bu da vergiler ve diğer masrafları da ekleyince yıllık olarak %108’e yakın bir faiz yapmaktadır. Eğer bankadan 10 bin TL kredi çekerseniz ve bunun için 24 ay vade isterseniz bankaya yapacağınız geri ödeme 19500 TL’yi geçecektir. Tabii ki acil durumlarda ihtiyacınızı karşılamak için farklı bir seçeneğiniz bulunmamaktadır. Banka rakipleri arasında nispeten uygun bir faiz almaktadır.

Odebank Kredi Başvurusu
Banka tamamen dijital kanallardan hizmet vermeye başlamış olan bir bankadır. Bu noktada ihtiyaç kredisi başvurunuzu da ister internet şubesinden isterseniz de mobil şubesinden yapmanıza olanak tanımaktadır. Firma başvurunuzu internet üzerinden hızlı bir şekilde değerlendirmektedir. Eğer kredi alma şartlarını yerine getiriyorsanız yine şubeye gitmenize gerek kalmadan mobil uygulama üzerinden sözleşmeleri imzalatmakta ve paranızı da anında hesabınıza yatırmaktadır.
Bu noktada hiç bir şekilde bankanın şubesine gitmenize gerek kalmadan ihtiyaç kredisi çekme ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Banka uzaktan müşteri olmanıza da izin vermektedir. Yani herhangi bir şekilde bulunduğunuz ilde şubesi yoksa bile müşteri olmanıza olanak tanımaktadır. Tüm işlemleri internet üzerinden halletmeniz mümkün olmaktadır.Bir Yorum Yazmak İçin Buraya Tıklayın
Başa dön tuşu