ICBC Turkey Bankası Taşıt Kredisi

ICBC Turkey bankası taşıt kredisi insanlar tarafından araştırılmaktadır. ICBC bankası çok fazla şubesi olmadığından dolayı ülkemizde bilinmese de Çin merkezli bir bankadır. Dünyanın da en büyük bankası olarak hizmet vermektedir. Bu noktada güvenle tercih edebileceğiniz bir banka olmaktadır. Bankanın sunduğu faiz oranları da diğer bankalara göre daha düşük olabilmektedir. Bu noktada insanlar da bu bankayı araştırmakta, taşıt kredisi için istediklerini öğrenmek istemekte ve tabii ki faiz oranlarını öğrenmek istemektedir.

ICBC Turkey Taşıt Kredisi Faizleri
ICBC bankasından taşı kredisi çekmek isteyenlerin aklına gelen ilk soru faizler ne kadar sorusu olmaktadır. ICBC Turkey bankası taşıt kredisi faizleri ne kadar araştırması da bu noktada sıklıkla yapılmaktadır. Banka araba almak istediğinizde sizlere %3,59 faiz oranı ile kredi vermektedir. Taşı kredisi almak istediğinizde en uygun faiz oranlarından birisini banka sizlere sunmaktadır.
Tabii ki bankada zaman zaman farklı kampanyalar da olabilmektedir. Bu noktada bankanın şubesi bulunduğunuz şehirde varsa mutlaka uğramanız gerekmektedir. Şubede sizlere özel olarak daha düşük faiz oranları teklif edilebilmektedir. Özellikle de uzun süredir banka müşterisi iseniz mutlaka şubeden de şansınızı denemelisiniz.

Reklam

ICBC Turkey Bankası Taşıt Kredisi

ICBC Turkey Taşıt Kredisi Şartları
ICBC Turkey bankası taşıt kredisi çekmek isteyenler tabii ki bu kredinin şartlarını da merak etmektedir


ICBC Turkey Taşıt
Kredisi Şartları
ICBC Turkey bankası taşıt kredisi çekmek isteyenler tabii ki bu kredinin şartlarını da merak etmektedir. Banka gerek kendi politikaları gerekse de BDDK’nın koyduğu kurallara göre belirli şartlar belirlemektedir. Bu şartlar;
Banka en fazla 500 bin TL taşıt kredisi vermektedir. Bunun üstündeki tutarlar için kredi vermemektedir. Tabii ki bu araç bedeli değil araç için verilen kredi bedeli olmaktadır.
Eğer alacağınız araç 400 bin TL altı bir fiyata sahip ise banka bu durumda aracın %70’ine kredi vermekte ve 48 aya kadar da vade yapmaktadır.
Eğer almak istediğiniz aracın bedeli 400 bin TL ile 800 bin TL arasında ise bu durumda en fazla %50’sine kadar kredi vermekte ve en fazla 36 ay vade yapmaktadır.
Almak istediğiniz aracın bedeli 800 bin TL ile 1,2 milyon TL arasında kalıyorsa bu durumda vade sınırı 24 aya düşmektedir. Banka bu durumda da en fazla %30’luk kısmı için kredi vermektedir.
Son olarak aracın bedeli 1,2 milyon TL’yi aşıyorsa bu durumda vade sayısı 12 aya yani bir yıla düşmektedir. Araç tutarının ise en fazla %20’si kadar kredi verilebilmektedir. Daha fazla kredi tutarı veya vade sayısı sunulamamaktadır.Bir Yorum Yazmak İçin Buraya Tıklayın
Başa dön tuşu