ICBC Turkey Bankası Taşıt Kredisi İstenilen Belgeler

Araba fiyatlarının hızla yükselmesi ile taşı kredilerine olan ilgi de artmıştır. İnsanlar artık araba almak istediklerinde mecbur olarak kredi çekmek zorunda kalmaktadır. Bu noktada tabii ki farklı sorular sorulmakta ve farklı konular araştırılmaktadır. Araştırılan konulardan birisi de bankaların taşıt kredisi için istediği belgeler olmaktadır. ICBC Turkey bankası taşıt kredisi istenilen belgeler araştırması da bu noktada sıklıkla yapılmaktadır. ICBC Turkey taşıt kredisi için en düşük faiz oranlarından birisini sunmaktadır. İnsanlar da bu yüzden bankayı merak etmekte ve araştırmaktadır. Bu bankadan taşıt kredisi almak istemektedir.

ICBC Hangi Belgeleri İstiyor?
ICBC Turkey bankası taşıt kredisi istenilen belgeler araştırması insanlar tarafından daha önce de belirtiğimiz gibi sıklıkla yapılmaktadır. Tabii ki her banka gibi ICBC’de sizlere kredi vermek için belirli belgeler istemektedir. Bankanın istediği belgeler arasında;
İlk olarak istediği belge gelir belgesi olmaktadır. Banka verdiği krediyi geri alabileceğinden emin olmak istemektedir. Bu yüzden krediyi ödeyebilecek seviyede, düzenli bir gelirinizin olmasını ve bunu belgelendirebilmenizi istemektedir.
İkinci olarak istenilen belge kimliğiniz olmaktadır. Kimlik kartınız, ehliyetiniz veya pasaportunuz bu noktada kimlik belgeniz olarak kullanılabilmektedir.
Alacağınız aracın proforma faturası sizlerden istenilmektedir. Bu aracı almadan önce, aracın fiyat bilgisini sunan bir faturadır.
İstenilen belgelerden bir diğeri tabii ki taşıt kredisi başvuru formudur. Bu form bankanın şubesinde sizlere doldurtulmaktadır.
Eğer banka kefil isterse bu durumda kefilin de yanınızda olması ve kefil olduğuna dair belgeyi vermesi gerekmektedir. Bu belge de yine bankanın şubesinde sizlere verilmektedir.
Eğer banka sizlerden ipotek koymak için farklı bir taşınmaz isterse bu taşınmaza ait belgeler de kredi başvurusu sırasında alınmaktadır.
Bu belgeler ile kredi başvurusu yapmanız mümkün olmaktadır. Aracın proforma faturası dışında kalan tüm belgeleri bankanın şubesinden alabilirsiniz. Yanınızda kimliğinizi ve araca ait proforma faturayı götürmeniz yeterli olacaktır.

Reklam

ICBC Turkey Bankası Taşıt Kredisi İstenilen Belgeler

İkinci El Araçlarda Gerekli Belgeler
ICBC Turkey bankası taşıt kredisi istenilen belgeler sadece sıfır araç alacak kişiler tarafından araştırılmamaktadır


İkinci El Araçlarda
Gerekli Belgeler
ICBC Turkey bankası taşıt kredisi istenilen belgeler sadece sıfır araç alacak kişiler tarafından araştırılmamaktadır. Aynı zamanda ikinci el araç almak isteyen kişiler de bu araştırmayı yapmaktadır. İkinci el araç alımınızda da yukarıdaki belgelerin tamamen aynısı istenmektedir. Değişen tek şey proforma fatura olmaktadır. Tabii ki satışı gerçekleşmiş ve ikinci el durumuna düşmüş olan bir araca proforma fatura hazırlanamamaktadır. Bu noktada aracın ruhsatını götürmeniz yeterli olmaktadır. Diğer belgeler arasında ikinci el araçta da değişiklik yoktur.Bir Yorum Yazmak İçin Buraya Tıklayın
Başa dön tuşu