ICBC Turkey Bankası Konut Kredisi

ICBC bankası dünya üzerindeki en büyük bankadır. ICBC Turkey’de bu bankanın ülkemizdeki ayağıdır. Banka uzun süredir ülkemizde hizmet göstermektedir. Şube sayısı az olduğundan pek bilinmese de özellikle de sunduğu uygun faiz oranları ile dikkat çekmektedir. İnsanlarda çekmek istedikleri krediler için bu bankayı araştırmaktadır. Konut kredisi çekmek isteyen kişiler bu noktada ICBC Turkey bankası konut kredisi araştırmasını sık bir şekilde yapmaktadır. Kredi faizleri çok yükseldiğinden dolayı insanlar uygun faizli bir kredi bulmak ve ev sahibi olmak istemektedir. Bu yüzden de farklı bankaları araştırmakta ve en uygununu bulmaya çalışmaktadır.

ICBC Turkey Faiz Oranları
ICBC Turkey tabii ki her bankanın yaptığı gibi dönem, dönem kampanyalar yapabilmektedir. Bu noktada faiz oranları farklılık göstermektedir. Banka eski müşterilerine de daha uygun faiz oranları sunabilmektedir. Bu noktada faizleri öğrenmek için mutlaka müşteri temsilcisi ile görüşmeniz gerekmektedir. ICBC Turkey bankası konut kredisi faizi olarak standartta %3,29 faiz sunmaktadır. Bu da rakiplerine göre az da olsa düşük bir miktardır. İnsanların bu bankayı bu kadar çok araştırmasının sebeplerinden birisi de düşük faiz oranları olmaktadır. Bankanın sizlerden istediği bu tutar yıllık bazda baktığımızda %47,85’e gelmektedir.
İnsanlar tabii ki bir kredi çekerken faizinin düşük olmasını istemektedir. Çektikleri kredinin faizleri ne kadar düşük olursa toplam geri ödeme miktarı da o kadar azalacaktır. İnsanlar da daha uygun fiyata kredi alabilecekse ve cebinden toplamda daha az para çıkacaksa onu tercih etmektedir. ICBC Turkey’de bu noktada sıklıkla tercih edilmektedir.

Reklam

ICBC Turkey Bankası Konut Kredisi

ICBC Turkey Konut Kredisi Şartları
ICBC Turkey bankası konut kredisi araştırması yapanlar tabii ki bankanın kredi vermek için ne tür şartlar istediğini de merak etmektedir


ICBC Turkey Konut
Kredisi Şartları
ICBC Turkey bankası konut kredisi araştırması yapanlar tabii ki bankanın kredi vermek için ne tür şartlar istediğini de merak etmektedir. Bu noktada banka sizlerden;
İlk olarak almak istediğiniz evin tapusunu istemektedir. Banka eve ekspertiz yollamak ve eve ipotek koyabilmek için bunu istemektedir.
Banka alacağınız evin fiyatının en fazla %80’ine kredi sunmaktadır. Tabii ki konutun değerlemesini de alanında uzman olan bir ekspertiz firmasına yaptırmaktadır. Sizlerin alış ve satış tutarı banka için önemli olmamaktadır.
Banka kredi süresi boyunca hayat sigortası yaptırmanızı zorunlu tutmaktadır. Bu noktada bu masraf da eklenmektedir.
Eğer geliriniz az ise veya düzenli geliriniz yok ise firma aldığınız ev haricinde ipotek edilebilecek bir taşınmaz isteyebilir. Eğer üstünüzde ev veya araba yoksa bu durumda sizlerden kefil de isteyebilir.Bir Yorum Yazmak İçin Buraya Tıklayın
Başa dön tuşu