ICBC Turkey Bankası İhtiyaç Kredisi

ICBC Turkey bankası ülkemizde yer alan bankalardan birisidir. İnsanların da ülkemizde yeni yeni öğrendikleri bankalar arasında bulunmaktadır. Oysa ki banka dünyanın en büyük bankasıdır. Bu noktada kredi ihtiyacınız olduğunda da bunu karşılamak için en doğru noktalardan birisi olmaktadır. İnsanlar da ICBC Turkey bankası ihtiyaç kredisi araştırmasını sıklıkla yapmaktadır. Bu banka üzerinden ihtiyaçlarını karşılamak ve bunun için kredi çekmek istemektedir. Tabii ki insanların bu noktada en merak ettikleri konu faiz oranları olmaktadır. İnsanlar uygun faiz oranları ile kredi çekmek istemektedir.

ICBC Turkey Faiz Oranları
ICBC Turkey bankası ihtiyaç kredisi çekmek istediğinizde sizlerden ortalama olarak %3,29 faiz istemektedir. İhtiyaç kredisi konusunda en uygun faiz oranlarını sunan bankalardan birisidir. Bunun da yıllık efektif oranı yaklaşık olarak %63 yapmaktadır. İhtiyaç kredisi konusunda sizlere en uygun teklifi sunan bankalar arasında yer almaktadır. Bu kadar çok araştırılmasının başlıca sebeplerinden birisi de budur. İnsanlar düşük faiz oranları ile kredi almak ve aldıkları parayı da olabildiğince az şekilde geri ödemek istemektedir.
ICBC Turkey bankası dünyanın en büyük bankası olmasının da gücünü kullanarak ülkemizde çok uygun faiz oranları ile hizmet sunabilmektedir. İnsanların da yoğun bir ilgisini görmeye başlamıştır. Bu noktada farklı müşterilerine özel faiz oranları da sunabilmektedir. Özellikle emekli veya kamu çalışanı iseniz bankanın şubesine uğrayarak veya mobil uygulamasını kullanarak kampanyaları kontrol edebilirsiniz. Bu sayede çok daha düşük faizle kredi alabilirsiniz.

Reklam

ICBC Turkey Bankası İhtiyaç Kredisi

ICBC Turkey Kredi Şartları
ICBC Turkey bankası ihtiyaç kredisi almak istediğinizde bazı şartları ve kısıtlamaları karşınıza çıkarmaktadır


ICBC Turkey Kredi
Şartları
ICBC Turkey bankası ihtiyaç kredisi almak istediğinizde bazı şartları ve kısıtlamaları karşınıza çıkarmaktadır. Bunların sebebi tabii ki BDDK düzenlemeleridir. Bankalar Bankacılık Denetleme ve Düzenleme Kurulunun verdiği kararlara uymak zorundadır. Bu noktada;
Eğer çekmek istediğiniz kredi tutarı 50 bin TL veya altında kalıyorsa en fazla alabileceğiniz vade oranı 36 ay yani 3 yıl olmaktadır. 3 yıla kadar istediğiniz vade oranını seçmeniz mümkündür.
Eğer çekmek istediğiniz ihtiyaç kredisi 50 bin TL ile 100 bin TL arasında kalıyorsa bu durumda vade oranı 2 yıla yani 24 aya düşmektedir. Yine 24 aya kadar istediğiniz ayı seçmeniz mümkündür. 24 ayı geçmeniz ise mümkün olmamaktadır.
Eğer çekmek istediğiniz tutar 100 bin TL’yi geçiyorsa bu durumda 12 aydan fazla vade seçeneği seçmeniz mümkün olmamaktadır. En fazla 12 aya kadar bir vade seçeneği seçebilirsiniz. Üstünü seçmeniz kurallardan dolayı mümkün değildir.Bir Yorum Yazmak İçin Buraya Tıklayın
Başa dön tuşu